Київ

6 вересня
09.00 - 13.00
Софійська площа

Маршрут - 4 км:


Старт Софійська площа - по вул. Володимирській – поворот на вул. Б. Хмельницького - поворот на вул. Хрещатик - до Головного поштамту, розворот - по вул. Хрещатик у зворотному напрямку до Софійської площі – Фініш.

Карта пробігу

Для участі у пробігу вам необхідно:

Зареєструватись ( заповнити і підписати заяву на участь ), сплатити благодійний реєстраційний внесок. Підтвердження про реєстрацію ви отримаєте на вашу електронну пошту протягом 6 годин. Заповнену заяву на участь надайте при отриманні пакету учасника.

Пакет учасника (реєстраційний номер, багажний номер, фішка на отримання молочного продукту) можна буде отримати 5 вересня відповідно до подальшої комунікації або 6 вересня у день Пробігу у зоні «Реєстрації».

Обов’язково обміняйте чек на номерок і браслет учасника на місці реєстрації. Номерок кріпиться на грудях. Обов’язково зберігайте номерок учасника до кінця заходу.

Судді Пробігу фіксують спортивні досягнення тільки перших 10-ти учасників (5 – чоловіків, 5 – жінок) у загальному Пробігу на 5 км. Решта учасників можуть самостійно зафіксувати свій час проходження дистанції Пробігу завдяки таймеру, розміщеному на фінішній арці.

Перші 10 учасників та учасники, які стали переможцями конкурсів від організаторів Пробігу будуть відзначені подарунками від компаній - партнерів.
У зоні реєстрації буде діяти: гардеробний сервіс для схову речей, жіноча та чоловіча роздягальні, дитячі та спортивні активності, водні заправки.

9.00 - 10.30

Реєстрація

(Софійська площа)

9.00 - 12.00

Робота зон активностей

Спортивні активності, дитяча зона

10.15

Розминка всією площею

10.30

Старт Пробігів

Дитячий пробіг

діти з 4 до 6 років
Дистанція - 100 метрів

Дитячий пробіг

діти з 6 до 8 років
Дистанція - 250 метрів

Пробіг

Усі бажаючі
Дистанція - 2 км

Пробіг

Усі бажаючі
Дистанція - 5 км

12.00

Нагородження учасників

3 перших чоловічі / жіночі місця


Нагородження учасників у спеціальних номінаціях:

Найстарший / наймолодший учасник
Найбільша корпоративна команда
Найбільша спортивна сім'я

13.00

Завершення заходу

Карта забігу
Благодійний внесок учасника 100 грн.

12980українців біжать з нами

Приходь. Біжи. Допоможи.

Допомогти проекту