Партнер пробігу

«Данон» в Україні

Група компаній «Данон»


Група компаній «Данон» — світовий лідер з виробництва молочних продуктів. Місія «Данон» — нести здоров’я через продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі. Компанія «Данон» працює в Україні з 1998 року. Виробництво компанії зосереджено на 2 заводах — «Данон Дніпро» у Херсоні та на «Кременчуцькому міськмолокозаводі» у Кременчуці. На сьогоднішній день компанія є виробником широкого асортименту продуктів торгових марок «Актімель», «Активіа», «Растишка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «Тьома», «Простоквашино», «Маша и Медведь», «Смешарики», «Актуаль».

Марек Войтина,
генеральний директор "Данон" в Україні

Залучення сучасного діагностичного обладнання через благодійність — один зі шляхів вирішення проблеми. За п'ять років у п'яти містах, "Пробіг з вірою в серці" завдяки місцевим громадам, організаторам та партнерам забезпечив обладнанням кардіологічні відділення лікарень більш ніж на 1,6 млн. грн. "Пробіг з вірою в серці" має стати загальноукраїнською благодійною ініціативою, до якої може долучитися кожне місто. Наша головна мета — знизити смертність дітей з вадами серця в Україні

Партнери пробігу

З кожним роком ініціатива об’єднує усе більше й більше небайдужих людей, збільшується сума зібраних коштів. Спільні дії місцевої влади, громади та бізнесу це шлях до вирішення проблеми.

Стати партнером

12980українців біжать з нами

Приходь. Біжи. Допоможи.