Партнер пробігу

«Нутриція Україна»

Нутриція Україна


Нутриція Україна — це потужна мультинаціональна компанія дитячого харчування. В Україні компанія Нутриція представлена з 1997 року, а з 2007 року Нутриція стала частиною групи Данон. Починаючи з 2010 року Нутриція Україна — безперечний лідер ринку молочних сумішей. Місія Компанії: Ми віримо, що харчування нового життя є фундаментальним, тому все що ми робимо, ми робимо заради щасливого і здорового майбутнього українських поколінь.

Тасін Ясін,
Генеральний директор Нутриція Україна

Місія компанії «Нутриція» — це покращення здоров’я майбутніх українських поколінь. Ми допомагаємо мамам та їх дітям робити правильний вибір у харчуванні в найважливіший період їх життя — від народження до двох років. Ми надзвичайно пишаємося тим, що маємо можливість підтримати здоров’я дітей за допомогою проекту «Пробіг з вірою в серці». Цей проект без сумніву рятує життя, та доповнює нашу довгострокову місію. Наша компанія і надалі планує розширювати підтримку мамам та дітям задля покращення здоров’я майбутнього українського покоління.

Партнери пробігу

З кожним роком ініціатива об’єднує усе більше й більше небайдужих людей, збільшується сума зібраних коштів. Спільні дії місцевої влади, громади та бізнесу це шлях до вирішення проблеми.

Стати партнером

12980українців біжать з нами

Приходь. Біжи. Допоможи.