Партнер пробігу

«Українська Біржа Благодійності»

www.ubb.org.ua

Благодійна платформа №1 в Україні.


Вона дає змогу допомагати швидко, ефективно та прозоро, дозволяючи громадянам об’єднатися задля досягнення великих результатів від невеликих внесків.
Українська Біржа Благодійності визнана кращим Загальноукраїнським (міжнародним) Благодійним Фондом у 2013 та 2014 роках та стала переможцем у номінації «Інновації в благодійності» відповідно до результатів Національних конкурсів «Благодійна Україна» у 2013 та 2014 рр.

Веб-платформа ubb.org.ua пов’язує донорів із соціальними проектами та людьми, котрі потребують допомоги. Пройшовши ретельну перевірку, українські неурядові організації (НУО) можуть розмістити свої проекти на ubb.org.ua, де потенційним меценатам буде легко знайти справи, якими вони хотіли б опікуватися. Веб-сайт пристосований до потреб користувача. Забезпечуючи прозорість та підзвітність, платформа дозволяє громадянам бути впевненими, що їхні пожертви отримають безпосередньо ті, хто потребує допомоги.
Зібрані гроші спрямовуються на реалізацію ініціатив більш ніж 110 українських НУО, що дозволяє рятувати тисячі життів, забезпечувати надання хірургічних та медичних послуг дітям та дорослим із тяжкими захворюваннями, відпочинок для сиріт, медикаменти і обладнання для медичних клінік та підтримку інших важливих справ. Також кошти спрямовуються на допомогу переселенцям зі Сходу України, пораненим військовим, та допомагають відбудовувати зруйновані міста та будівлі.

Ірина Гуцал,
директор МБФ «Українська Біржа Благодійності»:

Українська Біржа Благодійності вже третій рік поспіль є частиною «Пробігу з вірою в серці». Привертання уваги до активного та здорового життя дуже актуально зараз в нашій країні. А коли це ще стосується благодійності та допомоги маленьким дітям з вадами серця, то об’єднується ще більша кількість громадян. Минулі «Пробіги з вірою в серці» показали, що люди готові та хочуть допомагати. І саме головне, що благодійність може бути веселою. Ми віримо, що в цьому році ми зберемо ще більше грошей для закупки медичних апаратів в кардіологічні відділення лікарень та врятуймо ще більше життів маленьких пацієнтів. ubb.org.ua дає змогу тим, хто не може прийняти участь у Пробігах або хоче підтримати їх завчасно, в один клік на сайті, перерахувати будь-яку зручну суму і тим самим підтримати всеукраїнський біг заради дітей. Біжимо, щоб билися дитячі серця!

Партнери пробігу

З кожним роком ініціатива об’єднує усе більше й більше небайдужих людей, збільшується сума зібраних коштів. Спільні дії місцевої влади, громади та бізнесу це шлях до вирішення проблеми.

Стати партнером

12980українців біжать з нами

Приходь. Біжи. Допоможи.