Партнер пробігу

«Відкриті серця України»

Благодійна фундація «Відкриті серця України»


Благодійна фундація «Відкриті серця України» — це об’єднання небайдужих людей доброї волі та безкорисливих прагнень. Вже протягом 6 років ми робимо добрі справи разом і змінюємо нашу країну на краще. Фундація розвиває телемедицину, забезпечує лікарні новітнім обладнанням, створює умови для дистанційного навчання молоді, організовує виставки робіт українських художників та підтримує обдаровану молодь. Проекти Фундації у сферах охорони здоров’я, спорту, освіти, культури та суспільства об’єднує прагнення втілення новаторських ідей.

Євген Полтенко,
Виконавчий директор Благодійної фундації «Відкриті серця України»

БФ «Відкриті серця України» вже четвертий рік поспіль забезпечує цільове використання коштів, зібраних за результатами «Пробігу з вірою в серці». Наша репутація організації, що працює за принципами публічності, прозорості та підзвітності, дозволяє отримувати значні знижки від постачальників обладнання. Завдяки цьому, ми можемо гарантувати найбільш раціональне використання коштів. Ми забезпечуємо придбання, передачу та встановлення обладнання в лікарнях, а також подальше введення його в експлуатацію».

Партнери пробігу

З кожним роком ініціатива об’єднує усе більше й більше небайдужих людей, збільшується сума зібраних коштів. Спільні дії місцевої влади, громади та бізнесу це шлях до вирішення проблеми.

Стати партнером

12980українців біжать з нами

Приходь. Біжи. Допоможи.