Партнер пробігу

WOG

WOG — перша національна мережа автозаправних комплексів гарного настрою.


Мережа автозаправних комплексів під ТМ «WOG» — одна з найбільших мереж АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Сьогодні мережа WOG охоплює усі автотранспортні шляхи державного та міжнародного значення, нараховує понад 500 АЗК та є лідером з надання комплексу якісних послуг на автодорогах.

Висококісне пальне Стандарту Євро 5 від провідних виробників Західної Європи, Литви та Білорусі, сучасне технічне оснащення, високий рівень сервісного обслуговування - основні засади корпоративних стандартів мережі АЗК WOG, завдяки яким вдається здобувати прихильність та довіру автомобілістів, зростати кількісно і якісно. Саме тому наші клієнти сприймають WOG як дещо більше, ніж просто АЗК. WOG — це впевненість, надійність і комфорт у дорозі. WOG — вже п’ятий рік поспіль переможець конкурсу «Вибір року» в Україні серед мереж АЗК.

Сергій Корецький,
генеральний директор ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (мережа АЗК WOG)

Наша компанія ніколи не стояла осторонь соціальних проблем в країні. Ми втілюємо в життя як власні ініціативи, так і долучаємось до проектів зорганізованих нашими партнерами, громадськими та благодійними організаціями. Допомога дітям - це один із пріоритетних напрямків у нашій соціальній діяльності. Вже 10-й рік поспіль компанія WOG реалізовує власний проект «Дорога до серця», який передбачає допомогу дитячим будинкам, дитячим медичним закладам і персональну допомогу. Тому цілком природньо, що ми долучились до даного проекту. Переконаний, що такі проекти не тільки частково вирішують нагальні проблеми, але дають можливість створити підгруннятя для подальшого розвитку доброчинних справ.

Партнери пробігу

З кожним роком ініціатива об’єднує усе більше й більше небайдужих людей, збільшується сума зібраних коштів. Спільні дії місцевої влади, громади та бізнесу це шлях до вирішення проблеми.

Стати партнером

12980українців біжать з нами

Приходь. Біжи. Допоможи.